Pozostałe systemy informatyczne

Firma SEYB zajmuje się również wdrażaniem, utrzymaniem i rozwojem systemów zastanych w tym między innymi systemów:

ERP Softlab Asseco BS

System Softlab jest wysokiej klasy systemem ERP, który w całkowicie zintegrowany sposób obsługuje między innymi Produkcję, WMS, Księgowość, Kadry i Płace, ....
System ma bardzo duże możliwości rozbudowy nawet o nowe moduły.

System jest proponowany w dużych skomplikowanych wdrożeniach zwłaszcza dla spółek skarbu Państwa.

System jest niemal w pełni zintegrowany z systemem iERP,
Więcej informacji o systemie można znaleźć na https://www.assecobs.pl/pl/rozwiazania/erp/asseco-softlab-erp

ENOVA365

Enova365 to bardzo dobry ERP dedykowany głównie dla średnich i małych przedsiębiorstw. System nie ma co prawda możliwości rozbudowy tak jak to jest w systemie Softlab Asseco BS, czy systemie iERP, ale standardowe funkcjonalności w takich obszarach jak Księgowość czy Środki Trwałe są bardzo obszerne i wystarczające nawet do obsługi bardzo zaawansowanych przypadków, a moduł Kadr i Płac jest wręcz modułem wzorcowym.
System Enova365 jest przez SEYB wdrażany głównie w obszarach Księgowość, Finanse, Kadry i Płace wraz z integracją z systemem iERP pracującym w pozostałych obszarach.  

Nie bez znaczenia jest wręcz wzorcowa współpraca z własną siecią partnerską spółki Soneta sp. z o.o..
Więcej informacji o systemie można znaleźć na http://www.enova.pl/produkt/moduly/

 

W mniejszym stopniu głównie ze względów historycznych spółka SEYB zajmuje się również utrzymaniem i rozwojem nasępujących systemów:

1C Firma Handlowa
Producentem systemu 1C Firma Handlowa jest polska filia dużej rosyjskiej firma 1C, a na polskim rynku jest to system względnie nowy. System 1C jest najtańszym systemem wdrażanym przez firmę SIRSI, ale mimo niskiej ceny także ten system ma ogromną elastyczność. 

Gardens ERP EDEN
Gardens ERP EDEN to jeden z najbardziej technologicznie zaawansowanych systemów ERP, który posiada integralny język programowania czwartego poziomu. System jest bardzo zaawansowany pod względem funkcjonalności i w standardzie posiada między innymi WMS oraz obsługę produkcji. Na dodatek jest to jeden z najtańszych skalowalnych rozwiązań ERP dostępnych w Polsce.

Wapro Asseco BS
Systemy Wapro Asseco BS to jeden z najbardziej popularnych i lubianych pakietów w Polsce. Dzięki sporej skalowalności system umożliwia obsługę większości firm z sektora MŚP.

Pakiet programów firmy Insoft
Firma SEYB zajmuje się wdrażaniem systemów firmy Insoft i ich integracją z systemami ERP czy też systemami księgowymi. Podstawowymi wdrażanymi systemami są popularne na rynku systemy PC-POS i PC-Market.